חברת ניהול ועד בית ובניינים

חלום של כל ועד בית באזור השרון

Family ניהול ויזמות מתמחה בניקיון בניינים ומעניקה שירותים של חברת ניהול ועד בית ואחזקת מבנים.
החברה מעניקה פתרונות מקצועיים בתחומי ניהול, תחזוקה ותפעול שוטף של בנייני מגורים כחברת ניקיון בשרון ובמרכז הארץ.

צרו קשר לקביעת פגישה >

מתנה למצטרפים חדשים!
עמדת חיטוי ידיים בחדר המדרגות ובמעלית לשימוש חופשי
+ הטבה של 10% הנחה לחיטוי נגד קורונה

בניין הכל כלול

אחזקת מבנים וניהול מבנים

כל אחד מועדי הבית שבחר בשירותי החברה, נהנה ממעטפת מקצועית מקיפה, הכוללת מנהל עבודה בבניין, עובדי ניקיון, צוותי גינון, הדברה, אחזקה שוטפת, גבייה, שיפוץ ותיקונים.

ההתנהלות השקופה והזמינות יוצאת הדופן, מקנים לכל אחד מלקוחות החברה, חוויית שירות ברמה גבוהה בהרבה מהמקובל.

שירותי תיקונים שוטפים

חברת Family ניהול ויזמות מתאימה מנהל עבודה לבניין, האחראי לטפל ולוודא שכל קריאות השירות טופלו על ידי בעלי מקצוע, במהירות האפשרית ולשביעות רצון ועד הבית והדיירים בבניין.

ניקיון ופיקוח

חברת  Family ניהול ויזמות זכתה לשמה הטוב בעולם הניקיון, הודות לאיכות העבודה שהיא מספקת וליחס ההוגן שהיא מעניקה לעובדיה. בחירה קפדנית של עובדי החברה ושימוש בחומרי ניקיון איכותיים במיוחד, נעשית במטרה להבטיח לוועד הבית ולדיירים שקט נפשי, בכל הקשור לעבודת ניקיון חדרי מדרגות, חדרי אשפה וכל שאר המרחבים הציבוריים בבניין.

ניהול בניין דיגיטלי

בזכות שימוש באפליקציה מתקדמת, יכולים דיירי הבניית להתעדכן בזמן אמת ולעקוב אחר סטטוס העבודה ישירות מהטלפון הנייד שלהם. בנוסף, ניתן לפתוח קריאת שירות בכל תחום ולעקוב אחר מצב גביית דמי ועד הבית – הכל דרך הנייד, ללא צורך לבזבז זמן המתנה מיותר.

ניהול ועד בית

Family ניהול ויזמות היא בדיוק חברת ניהול ועד הבית שחוסכת לדיירים את ההתעסקות הבלתי פוסקת מול בעלי מקצוע ואת המרדף אחרי הגבייה מדיירי הבניין. החברה דואגת לכל הנושאים שקשורים בניהול השוטף של הבניין, כולל גביית תשלום ועד הבית וייצוג משפטי במקרים יוצאי דופן בהם אחד הדיירים אינו משלם את דמי הועד. פתרון זה המנוהל על ידי גורם חיצוני, מקל על שאר הדיירים ומונע סכסוכי שכנים לא נעימים.

גינון

כמצופה מחברה ותיקה בתחום ניהול בניינים, מעסיקה Family ניהול ויזמות גננים מקצועיים המטפחים את השטחים הציבוריים ושומרים על סביבה פורחת וירוקה לאורך כל השנה. ההתמחות בתחום, מאפשרת התאמה של הצוות לאזור השרון ולצרכי הבניין הספציפי ברעננה, כפר סבא או הוד השרון.

הדברה וריסוס

Family ניהול ויזמות עובדת עם מדבירים מוסמכים ומאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה ומבצעת הדברה תקופתית בכל השטחים הציבוריים בבניין. Family ניהול ויזמות מעניקה את שירותיה לבניינים משותפים במרכז ובשרון.

ניקיון חניונים

מצוידים בידע רב, מכונות שטיפה וקרצוף וחומרים איכותיים, מצליחים צוותי הניקיון של החברה לנקות משטחים קשים המאפיינים חניונים כמו רצפת בטון ואיפוקסי, מכתמי שמן ושיירי בנייה ולהעניק לחניון מראה אידיאלי.

ליטוש ופוליש

Family ניהול ויזמות מספקת מענה איכותי להורדת כתמים עקשנים או לפתרון בעיות מיוחדות, המצריכות עבודה עם מכונות ליטוש וביצוע פוליש. שימוש במכונות אלה מאפשר להחזיר למשטח את מראהו המקורי.

טיפול שוטף במעליות

תחזוקת מעליות שוטפת הינה חיונית למניעת תקלות עתידיות ומצריכה עבודות כמו: החלפת נוריות, כיוון מעצורים, חיזוק ברגים, ניקוי ושימון המערכת על ידי בעלי מקצוע. Family ניהול ויזמות מספקת שירותי בדיקת מהנדס ותחזוקה למעלית בהתאם להוראות היצרן של מעלית הבניין.

ניקיון בגובה

ברשות חברת האחזקה קיים כל הציוד הנדרש לביצוע ניקיון בכל הגבהים: סולמות, מוטות טלסקופיים וציוד סנפלינג ומכשור מתקדם. ועדי הבית נהנים מאספקה שוטפת וקבועה של שירותי תחזוקת חלונות הבניין.

ניקיון לאחר שיפוץ ולפני אכלוס

צוותים מיוחדים של החברה, מתמחים בעבודה בחללים משופצים או חדשים, בהם ישנה חשיבות רבה להברקת המשטחים ומניעת נזקים העשויים להיגרם משימוש בחומרים שאינם מתאימים לסוג המשטח. במהלך העבודה נעשה שימוש בציוד וחומרים מתקדמים ביותר של מותגים ידועים, ללא שימוש בחומצות וחומרים זולים, העשויים לגרום נזק למבנה.

חשיבות הכניסה לבית בזמן היא קריטית ולכן מתחייבת החברה לעמידה קפדנית בלוחות הזמנים ומעניקה אחריות מלאה לביצוע העבודה.

18
שנות
ניסיון
24
שעות ביממה זמינות
4
שעות מענה ראשוני לתקלות

5 סיבות מבריקות לבחור דווקא בנו

 • עבודה מקצועית
  שמתחילה באפיון מדויק של צרכי הלקוח והתאמת השירותים הרצויים ונמשכת בתוצאה נקיה ונעימה לאורך זמן.
 • שקיפות מלאה
  בכל פעולה ואפשרות למעקב אחר סטטוס עבודה בזמן אמת, באמצעות אפליקציה מתקדמת שפתוחה עבור כל לקוח.
 • מעטפת מקצועית רחבה
  הכוללת אנשי מקצוע מובילים במגוון תחומים: גינון, הדברה, אינסטלציה, מעליות ועוד.
 • זמינות
  הבאה לידי ביטוי במתן מענה אנושי 24/7, המבטיח טיפול בבעיות במהירות מרבית ואספקת פתרונות איכותיים.
 • עבודה יסודית
  הניכרת בכל אחד משירותי החברה: ניהול ואחזקת מבנים, גיוס והשמת עובדי ניקיון למגזר העסקי והציבורי, ביצוע עבודות בגובה, פוליש, קרצוף וניקיון מבנים לאחר בנייה או שיפוץ.