ניהול מבנים

להעניק לדיירי הבניין פתרון מקצועי ושקט נפשי זאת המומחיות של חברת שחר ניהול בע״מ. החברה מספקת לבניינים משותפים אחזקה שוטפת ומקצועית, הכוללת מענה זמין בכל רגע.

כל אחד מועדי הבית שבחרו בשירותי החברה, נהנה ממעטפת מקצועית מקיפה הכוללת עובדי ניקיון, צוותי גינון, הדברה, אחזקה שוטפת, גבייה, שיפוץ ותיקונים.

כל פעולה שנעשית על ידי שחר ניהול, מעודכנת ישירות באפליקציה שמספקת החברה לדיירים ומאפשרת להם צפייה בזמן אמת וקבלת עדכונים שוטפים לגבי סטטוס הפניות.

ההתנהלות היעילה והזמינות יוצאת הדופן, מקנים לכל אחד מלקוחות החברה, חוויית שירות ברמה גבוהה בהרבה מהמקובל.

ניהול ועד בית

התנהלות ועד הבית מול החברה, מורידה את התעסקות הבלתי פוסקת מול בעלי מקצוע  ואת כאב הראש במרדף אחרי הגבייה מדיירי הבניין.

שחר ניהול דואגת לכל הנושאים שקשורים בניהול השוטף של הבניין, כולל גביית תשלום ועד הבית וייצוג משפטי במקרים יוצאי דופן בהם אחד הדיירים אינו משלם את דמי הועד. פתרון זה המנוהל על ידי גורם חיצוני, מקל על שאר הדיירים ומונע סכסוכי שכנים לא נעימים.

 

גינון

שחר ניהול מעסיקה גננים מקצועים המטפחים את השטחים הציבוריים ושומרים על סביבה פורחת וירוקה לאורך כל השנה. ההתמחות של החברה בתחום, מאפשרת לה להתאים את הצוות לאזור ולצרכי הבניין וכך להבטיח את שביעות רצון הדיירים.

הדברה

שחר ניהול עובדת עם מדבירים מוסמכים ומאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה ומבצעת הדברות תקופתית בכל השטחים הציבוריים בבניין.

שחר מולה מעניקה את שירותיה לבניינים משותפים באזור השרון והמרכז.

 

רוצים לקבל עוד מידע?

>> הכל על ניהול ועד בית ובניינים באזור השרון

>> הכל על שירותי חיטוי נגד קורונה

 

מגיע לכם שירות מבריק! פנו אלינו עוד היום

ניהול מבנים