ניהול מבנים

להעניק לדיירי הבניין פתרון מקצועי ושקט נפשי זאת המומחיות של חברת Family ניהול ויזמות. החברה מספקת לבניינים משותפים אחזקה שוטפת ומקצועית, הכוללת מענה זמין בכל רגע.

כל אחד מועדי הבית שבחרו בשירותי החברה, נהנה ממעטפת מקצועית מקיפה הכוללת עובדי ניקיון, צוותי גינון, הדברה, אחזקה שוטפת, גבייה, שיפוץ ותיקונים.

כל פעולה שנעשית על ידי חברתנו, מעודכנת ישירות באפליקציה שמספקת החברה לדיירים ומאפשרת להם צפייה בזמן אמת וקבלת עדכונים שוטפים לגבי סטטוס הפניות.

ההתנהלות היעילה והזמינות יוצאת הדופן, מקנים לכל אחד מלקוחות החברה, חוויית שירות ברמה גבוהה בהרבה מהמקובל.

ניהול ועד בית

התנהלות ועד הבית מול החברה, מורידה את התעסקות הבלתי פוסקת מול בעלי מקצוע  ואת כאב הראש במרדף אחרי הגבייה מדיירי הבניין.

Family ניהול ויזמות דואגת לכל הנושאים שקשורים בניהול השוטף של הבניין, כולל גביית תשלום ועד הבית וייצוג משפטי במקרים יוצאי דופן בהם אחד הדיירים אינו משלם את דמי הועד. פתרון זה המנוהל על ידי גורם חיצוני, מקל על שאר הדיירים ומונע סכסוכי שכנים לא נעימים.

גינון

Family ניהול ויזמות מעסיקה גננים מקצועיים המטפחים את השטחים הציבוריים ושומרים על סביבה פורחת וירוקה לאורך כל השנה. ההתמחות של החברה בתחום, מאפשרת לה להתאים את הצוות לאזור ולצרכי הבניין וכך להבטיח את שביעות רצון הדיירים.

הדברה

Family ניהול ויזמות עובדת עם מדבירים מוסמכים ומאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה ומבצעת הדברות תקופתית בכל השטחים הציבוריים בבניין.

Family ניהול ויזמות מעניקה את שירותיה לבניינים משותפים באזור השרון והמרכז.

רוצים לקבל עוד מידע?

>> הכל על ניהול ועד בית ובניינים באזור השרון

>> הכל על שירותי חיטוי נגד קורונה

מגיע לכם שירות מבריק! פנו אלינו עוד היום

ניהול מבנים