שירותי ניקיון

חברת Family ניהול ויזמות זכתה לשמה הטוב בענף הניקיון, הודות לאיכות העבודה שהיא מספקת וליחס ההוגן שהיא מעניקה לעובדיה. בחירה קפדנית של עובדי החברה ושימוש בחומרי ניקיון איכותיים במיוחד, נעשית מתוך הבנה שהלקוח סומך על החברה שתבטיח לו שקט נפשי,  בכל הקשור לשירותי הניקיון אותם היא מתחייבת לספק.

ניקיון לאחר שיפוץ או בנייה

לביצוע משימות אלה, מגיעים צוותים מיוחדים של החברה, המתמחים בעבודה בחללים משופצים או חדשים, בהם ישנה חשיבות רבה להברקת המשטחים ומניעת נזקים העשויים להיגרם משימוש בחומרים שאינם מתאימים לסוג המשטח.

חברת Family ניהול ויזמות עובדת עם ציוד וחומרים מתקדמים ביותר של מותגים ידועים, ללא שימוש בחומצות וחומרים זולים, העשויים לגרום נזק למבנה.

חשיבות הכניסה לבית בזמן שנקבע מראש היא קריטית ולכן מתחייבת החברה לעמידה קפדנית בלוחות הזמנים ומעניקה אחריות מלאה לביצוע העבודה.

ניקיון חניונים

חללים כמו חניון סובלים לרוב מכתמי שמן רבים ויש צורך בעבודה מקצועית ויסודית על מנת להסירם ולהחזיר לחניון מראה נקי ונעים.

מצוידים בידע רב, מכונות שטיפה וקרצוף וחומרים איכותיים, מצליחים צוותי החברה לנקות משטחים קשים כמו רצפת בטון ואיפוקסי מכתמי שמן ושיירי בנייה ומעניקים לחניון מראה אידיאלי.

ניקיון מבנים ציבוריים

חברת Family ניהול ויזמות מורשית ע״י משרד הכלכלה והינה בעלת רישיון קבלת שירות ולכן נבחרה להעניק שירותי ניקיון לעיריות ומשרדים ממשלתיים. הפתרונות המקצועיים והשירות האדיב שמאפיין את החברה, מספק מענה מושלם למבנים ציבוריים, בהם יש תנועה בלתי פוסקת של אנשים ויש צורך בעובדי ניקיון קבועים וייצוגיים לטווח הארוך.

ניקיון בגובה

ברשות החברה קיים כל הציוד הנדרש לביצוע ניקיון בכל הגבהים: סולמות, מוטות טלסקופיים וציוד סנפלינג מתקדם. החברה דואגת לספק ללקוחותיה שירותי תחזוקת חלונות באופן קבוע ושוטף.

כל צוותי הניקיון בגובה עברו הסמכות ומחזיקים באישורים מתאימים לביצוע עבודה מסוג זה.

ליטוש ופוליש

Family ניהול ויזמות מספקת מענה איכותי להורדת כתמים עקשנים או לפתרון בעיות מיוחדות, המצריכות עבודה עם מכונות ליטוש וביצוע פוליש. שימוש במכונות אלה מאפשר להחזיר למשטח את המראה המקורי המבריק שמאפיין אותו.

מגיע לכם שירות מבריק! פנו אלינו עוד היום

שירותי ניקיון